Ростислав Фук

Загинув на День Незалежності: на Тернопільщині поховали командира батальйону (фото)

Вічна слава Герою

Із 54-річним командиром 55 батальйону Юрієм Пушкіним попрощалися у Теребовлі 27 серпня. Про це повідомили на сторінці Теребовлянської міської ради.

Герой був кадровим військовим, закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище. З перших днів російського наступу у 2014 році став на захист Батьківщини. Після повномасштабного вторгнення окупантів обороняв Україну на Донецькому напрямку, командуючи 55-им батальйоном.

Воїн загинув під час виконання військових обов’язків по захисту Батьківщини 24 серпня у місті Лиман Донецької області.

Попрощатися та віддати шану захисникові прийшли численні мешканці Теребовлянської громади, духівники, друзі, представники влади, побратими.

Юрія Пушкіна знали як справжнього воїна, поважали як командира та хорошу людину. Він був батьком для своїх солдатів. У кожному подиху, в кожному ударі серця українця житиме пам’ять про ці страшні події, про наших мужніх Героїв, які віддали свої життя за рідну Україну, – йдеться в повідомленні.

Героя відспівали у церкві святого рівноапостольного князя Володимира та поховали з почестями на центральному кладовищі в Теребовлі. У нього залишилися батьки, двоє синів, дочка, дружина, сестра.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Юрія Пушкіна з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, 27 серпня у селі Котів Саранчуківської громади сотні людей в останню путь провели захисника Миколу Поглода.

Фото Теребовлянської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео