Ростислав Фук

Захисника з Тернопільщини посмертно нагородили орденом

Вічна слава Герою

Захисника, пластуна, члена Молодіжного Націоналістичного Конгресу Василя Капустинського нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Про це йдеться в указі на сайті президента України.

Орден присвоїли за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку

Нагадаємо, 25-річний Василь Капустинський загинув 2 лютого під Кремінною на Луганщині.  

Як повідомляють в інформаційному центрі ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», із початком повномасштабного наступу Василь активно включився у волонтерську діяльність та з першого дня не полишав спроб мобілізуватися до війська для захисту нашої держави. Проте, у зв'язку із тим, що навчався і був призовного віку, не міг бути мобілізованим. Тому самостійно пішов у місцевий військкомат, де зголосився на контрактну службу у Збройних Силах України. 

Після проходження базової підготовки був направлений у 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду, яка перебувала на Лиманському напрямку. Службу проходив на посаді стрільця-помічника гранатометника, проте навіть в умовах війська проявляв лідерські якості та виконував функції командира групи при виконанні бойових завдань.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео