![](/uploads/media/78/ea/78ea107786befd9e6e1d32008bb71ef0_orig_thumb.jpg)
Замість грошової допомоги від держави жителька Тернопільщини втратила майже 130 тисяч гривень
У разі підозри шахрайських дій, блокуйте картку та телефонуйте на лінію 102
![](/uploads/media/fc/c8/fcc8578162a6f52845af38d3c50cab53_w640.jpg)
До співробітників Зборівського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки Залозецької громади про те, що з її банківської картки незаконно списали 128 тисяч гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Зі слів жінки, в одній із соцмереж вона знайшла оголошення про можливість оформити грошову допомогу від держави під час війни. Вона перейшла за вказаним у сповіщенні посиланням на ресурс, де нібито можна подати заявку на отримання виплат та ввела там свої особисті дані. Після чого з її банківської картки були незаконно списані усі гроші.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину.
Правоохоронці вкотре наголошують, щоб не потрапити на гачок шахраїв, дотримуйтеся таких правил:
- Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел.
- Не переходьте за сумнівними посиланнями.
- Тримайте в секреті: тризначний номер на звороті картки; пін-код до картки; логін та пароль до інтернет-банкінгу; коди банків та мобільних операторів.
- Не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.
У разі підозри шахрайських дій, блокуйте картку та телефонуйте на лінію 102.
Фото з відкритих джерел