![](/uploads/media/b5/1f/b51f97826844ce6b905ae44b6441ab48_orig_thumb.jpg)
Завдяки донатам за розіграш картини тернопільського нацгвардійця військовим передали 5 далекомірів
Художник цього разу намалював цвітіння маків
![](/uploads/media/44/c0/44c0d95f2dca5e14bb3154d29391dd24_w640.jpg)
У прямому ефірі телепрограми «Говорить великий Львів» військовослужбовець Нацгвардії Андрій Саган вже традиційно малював картину напередодні Нового року, зобразивши на полотні наступний рік. Про це розповіла офіцерка з інформації та комунікації Нацгвардії України Надія Німець.
Художник цього разу намалював цвітіння маків. Картину вирішили розіграти серед глядачів за донати, а на зібрані кошти закупити далекоміри для підрозділу Національної гвардії, який виконує бойові завдання на сході України.
Як би я не старався зробити доволі світлу картину, виглядає дуже моторошно. Але, навіть, в такий час народжується справжнє мистецтво, яке відповідає життєвим обставинам. Це нагадування усім нам – ми повинні пам’ятати тих хлопців, які воюють на фронті, які загинули, щоб пам’ять про них жила вічно у живих квітах, - каже Андрій Саган.
Протягом декількох тижнів, завдяки донатам глядачів телеканалу, спільно змогли зібрати близько 57 тисяч гривень, на які закупили 5 далекомірів нацгвардійцям. Ведучі програми передали лазерні пристрої особисто в руки художнику Андрію Сагану.
Лазерні далекоміри є дуже необхідними. Адже в умовах бойових дій дозволяють вирішувати важливі бойові завдання. Зокрема, це: проводити розвідку місцевості та об’єктів противника, визначати координати цілей та коригувати вогонь, - говорить нацгвардієць Андрій. – Вдячні усім, хто пожертвував кожну гривню. Завдяки вашій допомозі наші бійці наближають перемогу!.
Фото: Говорить великий Львів