![](/uploads/media/ca/08/ca0894f9a409ca0a17441ec92f258460_orig_thumb.jpg)
Житель Тернопільщини намагався продати гранату
Чоловік зізнався, що небезпечний предмет належить йому, але де взяв – не каже
![](/uploads/media/f6/de/f6de0a2e83fe04fa86fbd8f7e38a9432_w640.jpg)
Гранату «Ф-1» вилучили чортківські оперативники жителя. Чоловік намагався реалізувати заборонені речі, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Інформацію про те, що житель села Мушкатівка має вибухонебезпечний предмет правоохоронці отримали у ході відпрацювання населеного пункту.
Працівники кримінальної поліції піймали чоловіка на території одного з гаражних кооперативів. Під час поверхневого обшуку у кишені виявили предмет, схожий на гранату «Ф-1», та запал, який знаходився окремо. Чоловік зізнався, що небезпечний предмет належить йому, але де взяв – не каже.
Гранату слідчі вилучили та направили на експертизу. Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Читайте також: У жителя Тернопільщини знайшли кулемет з набоями
Фото з відкритих джерел