![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Житель Тернопільщини зберігав вдома купу наркотиків
Де взяв наркотичну сировину, житель Чортківщини не зізнається
![](/uploads/media/d9/0f/d90f20a1cbd0bc433485dbe66c6c6617_w640.jpg)
Незаконне зберігання наркотичних засобів у великих розмірах інкримінують працівники поліції жителю Чортківського району. У його помешканні під час обшуку слідчі виявили та вилучили канабіс, амфетамін, понад 600 таблеток трамадолу та пістолет.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Чоловік запевняє, що усі наркотичні речовини зберігав для власного споживання. Де взяв наркотичну сировину, не зізнається. Не каже звідки в нього така кількість таблеток.
Вилучене слідчі направили на експертизу. Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно з ч. 2 ст. 309 КК України. Вирішується питання про оголошення чоловікові підозри та обрання запобіжного заходу.
Фото з відкритих джерел