![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Житель Тернопільщини зберігав заборонені речовини у власному авто
Чоловік при зустрічі з патрульними поліцейськими одразу почав зізнаватися про те, що в багажнику авто має заборонені речовини і готовий їх добровільно віддати
![](/uploads/media/9a/4f/9a4fa3cac8586bd5fbddf9b3a1ef0c75_w960.jpg)
Скляні лампочки з невідомою речовиною коричневого кольору, поліетиленовий пакетик та коробку з зеленою подрібненою речовиною рослинного походження й білою кристалічною речовиною вилучили працівники поліції у жителя Тернопільського району.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Про заборонені предмети на лінію «102» повідомили патрульні. 31 січня вони в складі екіпажу УПП патрулювали вулиці обласного центру і на Поліській побачили припаркований на узбіччі автомобіль Volkswagen Jetta, а поруч чоловіка, який поводився дивно. Коли поліціянти до нього підійшли, невідомий одразу почав зізнаватися про те, що в багажнику авто має заборонені речовини і готовий їх добровільно віддати.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Правоохоронці вилучили усе та передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Цей факт дізнавачі внесли в ЄРДР згідно з частиною 1 статті 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ. Триває слідство.
Фото Патрульної поліції