![](/uploads/media/73/ab/73abf8ae9d497760yzc5ab3c7e5b697a_orig_thumb.jpg)
Жителі Тернопільщини втратили гроші, спокусившись на дешеву криптовалюту
Потерпілі віддали шахраям майже 34 тисячі гривень
![](/uploads/media/f2/49/f24960yz27cd0673364e9cb7ee359484_w2560.jpg)
Мріючи заробляти на криптовалюті, двоє жителів Тернопільської області потрапили в пастку шахраїв та втратили майже 34 тисячі гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Житель Підгаєцької громади став жертвою аферистів, спокусившись на дешеву криптовалюту. Чоловік вирішив придбати біткоїни і як результат - втратив понад 13 тисяч гривень.
Жертвою шахраїв стала і мешканка Бучача. Жінка у «Telegram» знайшла оголошення про легкі та швидкі гроші. В оголошенні йшлося про те, що при купівлі через сайт можна суттєво зекономити. Аби заробляти, потрібно вкласти. Потерпіла так і зробила - перерахувала на два рахунки 20670 гривень. Проте криптовалюти не отримала.
Обидвоє потерпілих звернулися за допомогою до поліції.
Поліція та фінансові установи закликають громадян бути особливо обережними та ретельно перевіряти будь-які інвестиційні пропозиції. Заощадження інвесторів повинні бути розміщені на надійних та зареєстрованих платформах, а рішення про вкладення грошей у криптовалюту мають бути ретельно обґрунтовані та обдумані.
Фото з відкритих джерел