Ростислав Фук

Жителів Тернопільщини попереджають про афери з працевлаштуванням

Посередник телефоном розповів тернополянину, що для працевлаштування з високою зарплатнею необхідно пройти навчання за спеціальною програмою

робота

Шукав роботу в соцмережі, натомість знайшов шахрая мешканець Тернополя. Чоловік заплатив за неіснуючу вакансію 5 тисяч гривень, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Посередник телефоном розповів, що для працевлаштування з високою зарплатнею необхідно пройти навчання за спеціальною програмою, після закінчення якої він гарантовано буде прийнятий на посаду. Потерпілий повірив та оплатив тренінг, після чого роботодавець-шахрай зник з мережі. У підсумку - ні навчання, ні грошей, ні роботи.

Поліцейські наголошують: для того, щоб отримати якісний сервіс і справжню хорошу роботу, потрібно вибрати для співпраці надійну компанію. Як мінімум, треба почитати відгуки про установу, де плануєте працювати, а також варто знайти її офіційний сайт. 

Нікому не переказуйте гроші за вакансію. Нікому не надсилайте паспортні дані та код банківської картки. Не реєструйтеся на невідомих сервісах і не проходьте верифікацію. Пам'ятайте - якщо людина не надає детальної інформації про компанію, найімовірніше, це шахрай, – кажуть поліцейські.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео