![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини підозрюють у крадіжці одягу для військових
Речі підозрюваний взяв, аби перепродати, але не встиг
![](/uploads/media/27/4e/274e0c445d8ed53af017c9e0eef40dfe_w640.jpg)
Зникнення військових польових панамок для бійців Національної гвардії виявив власник підприємства, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Чоловік припустив, що крадіжка трапилася 6 липня в період з 13:00 до 15:00. Саме в цей час він їздив до сусідньої області. Він повідомив, що невідомий викрав 250 панамок на суму 18750 гривень.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами Кременецькі правоохоронці за кілька годин встановили особу підозрюваного, а вже вранці прийшли до нього із запитаннями.
Як з'ясувалося, до злочину причетний місцевий 54-річний житель. Підозрюваний працював на підприємстві. Речі взяв, аби перепродати, але не встиг.
Крадене вилучили. Вирішується питання про внесення даного факту в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Читайте також: У помешканні тернополянина виявили гранати та набої
Фото Національної поліції Тернопільської області