Дарія Шевченко

Знову подорожчання: яка ціна огірка в Тернополі? (фото)

Ціна на овоч знову почала зростати. Причина – похмура та прохолодна погода, яка провокує подальше скорочення огірка

Ціни на овочі в Тернополі коливаються. Так, до прикладу на ринку вартість огірків за кілограм зараз становить 55 грн. А ще тиждень тому його ціна була 50 грн за кг. 

На думку експертів проєкту причиною подорожчання огірка на українському ринку є суттєве зменшення пропозиції. Так, у стаціонарних теплицях на сьогоднішній день проводяться зачистки напередодні підготовки до другої сівозміни, що спричинило значне скорочення зборів урожаю.

Тим часом, пропозиція огірка з літніх теплиць також помітно зменшилася, що обумовлено зниженням темпів збирання врожаю через погодні умови. Крім того, цього сезону багато комбінатів відмовилися вирощувати огірки другої сівозміни або скоротили площі під ними на користь томатів. Зазначимо, що на сьогоднішній день огірок на українському ринку все ж таки коштує в середньому в 6,7 раза дорожче, ніж наприкінці червня минулого року. При цьому ключові гравці ринку впевнені, що ситуація на ринку кардинально зміниться, коли встановиться сприятлива погода, що призведе до різкого збільшення поставок огірка з літніх теплиць, - пише agronews.ua.

Фото Терену

Вибір читачів за тиждень

Відео