Тернопільські легкоатлети привезли бронзу з чемпіонату України

44998569_571355946620582_1055013567566184448_n

Днями в Івано-Франківську завершився чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та команд ДЮСШ і СДЮШОР. 470 учасників з 25 областей України та Києва випробовували себе на дистанціях від 1 до 10 км. Тернопільську область представляли 16 легкоатлетів зі Зборівської, Кременецької, Бережанської та обласної ДЮСШ міста Тернополя.

Знову відзначилася на турнірі вихованка Бережанської ДЮСШ та тренера-викладача Дуди Володимира - Тетяна Когут. На дистанції 1 км, змагаючись з найкращими бігунками України, яких стартувало аж 86, зуміла вибороти друге місце, повідомляє управління фізичної культури та спорту ТОДА, посилаючись на Федерацію легкої атлетики області.

44884394_571360119953498_3695864743127416832_n

Добре подолали свої дистанції Медведчук Юлія (Кременецька ДЮСШ, тренер Каленік Наталя) та Мочук Марія (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський Володимир).

Успіху досягнули і тренери-викладачі ОДЮСШ – Стефанишина Ольга, Васірук Михайло, Богдан та Оксана Дуди, вихованці яких – Більчак Оксана, Бернацька Ірина, Паньків Христина, Якубовська Мар’яна, Юрчик Дмитро, Сулило Дмитро, Яремчук Ігор, Василяшко Христина, Ковальчук Дмитро, Даньків Назарій – в командному заліку серед ДЮСШ України зуміли вибороти третє місце, пропустивши вперед команди Дніпропетровської та Вінницької областей.

Команда нашої області, набравши 600 очок в загальному заліку, зайняла 14 місце .