Збаражчанин привіз «бронзу» з чемпіонату України

47065860_2053927268005700_874104197824380928_n

У місті Токмак Запорізької області завершився чемпіонат України з гирьового спорту, в якому взяли участь понад 210 спортсменів із 12 областей України. Як повідомляє , хороші результати на турнірі показали Вихованці Збаразької районної ДЮСШ під керівництвом заслуженого тренера України, майстра спорту України міжнародного класу Петра Федоровича Багрія показали на чемпіонаті достойні результати.

Учень Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою (Збараж) Богдан Тольпа у ваговій категорії 65 кг виборов бронзову нагороду з нормативом кандидата в майстри спорту України. Братові Богдана - Андрію Тольпі, який навчається в Збаразькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені І. Франка, зовсім небагато не вистачило до медалі, - у ваговій категорії 55 кг спортсмен посів четверте місце. Теж за крок до медалі зупинився учень Почаївського ВПУ Вадим Карлатян, який став четвертим у ваговій категорії 70 кг, повідомляє Тернопільське обласне відділення комітету з фізвиховання і спорту МОНУ.