Спортсмени з Тернопільщини зайняли призові місця на змаганнях чемпіонату України з веслування

66424338_2414154081964422_5427215817341140992_n

Відбулися змагання Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з веслування на байдарках і каное, XVIII регата «Добротвір». Як вже відомо, участь у змаганнях взяла команда бережанських веслувальників із 7- ми осіб.

Команда  продемонструвавла наступні результати: На дистанції 1000 м у якій змагалися 27 учасників, серед них і бережанські дівчата Вікторія Кукурудза та Олександра Ковальська здобули 6 місце.

66717900_2414154018631095_2995141228216975360_n

На дистанції 1000 м серед хлопців, участь у якій взяв 51 учасник, серед них і Тарас Гончар здобув 16 місце. Дистанція 1000 м учасники у складі 32 особи, серед них Михайло Струтинський та Олексій Баканов вибороли 17 місце та на тій же дистанції змагалися Станіслав Яремчук і Артем Лизак здобувши 19 місце. На дистанції 500 м дівчата бережанської команди Вікторія Кукурудза та Олександра Ковальська отримали 6 місце. На дистанції 500 м серед хлопців в тій же номінації здобуто 10 та 13 місце. На дистанції 200 м з 32-х дівчат, учасниця Олександра Ковальська, 2007 року народження, яка представила бережанську команду з веслування на байдарках і каное у фіналі Чемпіонату України здобула 7 місце. В загальному результаті команда веслувальників м. Бережани зайняла 17 місце з 26- ти команд, які брали участь у змаганнях. Щиро вітаємо юних спортсменів нашої громади та бажаємо їм успішних виступів та перемоги у наступних змаганнях, зазначають на сайті Бережанської міської ради.