Бережанські веслувальники змагалися за кубок Львова

67473448_2458082207571609_6745810174948147200_n

Близько 100 найкращих веслувальників з’їхалися до озера Наварія на змагання за відкритий кубок Львова з веслування на байдарках і каное. Участь у цьому турнірі взяли бережанські веслувальники.

Всі учасники змагалися на дистанціях 200, 500 м. Для того щоб вибороти омріяну перемогу, веслувальники повинні були перемогти не лише суперників, а й боротися з погодою.

Але попри всі перешкоди Михайло Струтинський, який представляв команду з Бережан здобув перемогу та зайняв 3 місце на дистанції 500 м і 5 місце на дистанції 200 м. Далеко не відступаючи інші учасники бережанської команди продемонстрували такі результати: Олександра Ковальська, дистанція 500 м - 4 місце, дистанція 200 м - 4 місце; Олексій Баканов, дистанція 500 м - 5 місце та 200 м - 6 місце; Вікторія Кукурудза, дистанція 500 м - 7 місце, дистанція 200 м - 7 місце; Тарас Гончар, дистанція 500 м - 9 місце, дистанція 200 м - 10 місце; Станіслав Яремчук, дистанція 500 м - 10 місце та дистанція 200 м - 11 місце; Арсен Лизак, дистанція 500 м - 11 місце, дистанція 200 м - 12 місце. Висловлюють подяку спортсменам та їх тренеру Марті Сеньків-Ковбасюк за плідну працю та бажають успіхів на сайті Бережанської міської ради.