Оксана Бучко

Тернопільський спортсмен після перемоги на Всеукраїнських змаганнях розповідає про свої плани

78703685_989790544707464_2256659461806489600_o

Зимовий сезон тернополянин Олександр Хома завершив хорошим результатом на Всеукраїнських змаганнях у Львові. Він переміг у стрибках у висоту із показником   2 м 10 см. Про підготовку та плани на майбутнє Олександр розповідає «Терену».

Підготовка проходила активно та цілеспрямовано, згадує Олександр.  Готувався в основному до попереднього старту, який відбувався 20-22 лютого у Сумах. Це був дорослий Чемпіонат України з легкої атлетики. Вдалось показати хороший результат та посісти 5 місце серед усіх спортсменів. У Львові змагання принесли перемогу. Не все вдалось за цей сезон, та все ж задоволений результатами та підготовкою.

56632002_2366136453617462_7914378228234452992_n

Тепер у розкладі Олександра – відпочинок. А через 2-3 тижні – початок підготовки до літнього сезону.

Мене чекає ряд змагань, додає Олександр. – Це міжнародні, Чемпіонат України, кубок України, та інші старти.

Таке хобі спортсмен називає щастям, яке кожному важливо віднайти у житті.

Добре мати хобі, які допомагають нам очистити думки та морально відпочити, каже він. Для мене спорт завжди був, є і, сподіваюся, що буде складовою  великого щастя та мотивацією. Кожен із нас може своїми досягненнями змінити світ на краще. Варто лише спробувати, ризикнути, повірити у себе! І все обов'язково вдасться. Я у це вірю і щодня переконуюсь! Бажаю  усім впевнено йти у пошуках щастя.

57052331_2366136523617455_646397057698889728_n

Завершенням зимового сезону для Тернопільських легкоатлетів став «Меморіал Я.Тягнибока».

Перше місце серед дорослих в стрибках у висоту виборов випускник факультету фізичного виховання ТНПУ Хома Олександр з результатом 2м 10см. У тій же дисципліні друге місце серед своєї вікової категорії посів студент першого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ Загалюк Денис (з особистим рекордом 2 метри рівно), та Міхеєва Дарія з результатом 1 м 55 см. Третє місце серед дорослих спортсменок посіла Муравська Руслана з результатом 1 м 55 см. З бігу на 800 метрів третє місце виборола студентка другого факультету фізичного виховання ТНПУ Зелінська Марія. За крок до п'єдесталу пошани зупинилась студентка другого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ Василяшко Христина з бігу на 60 та 200 метрів з результатом 27,78. Данилу Буженіну не вистачило кількох сотих секунд до омріяного третього місця в бігу на 60 метрів, в результаті 4 місце з результатом 7.32. Хороші результати для завершення сезону показали й інші легкоатлети Тернопільської області в їх числі: Юрчак Володимир 60 і 200 м, Пупко Максим стрибок у довжину, Пухонський Роман стрибок у довжину, Стоян Роман 200 м, Чижевська Вероніка 60 м, Рудик Наталія 60 та 200 м.