Тернополян закликають підписати петицію про захист християнських цінностей
Тисячі людей з усієї України приїхали до Києва, аби виступити проти проекту закону 0931 під назвою «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)». У результаті проект відправили на доопрацювання з метою врахування вимог, які були озвучені, в тому числі і на мітингу в Урядовому кварталі. Наступний відповідальний крок - це завершення підписання Петиції щодо захисту християнських цінностей – основи стабільності, розвитку і процвітання України, яку ще мають час підписати тернополяни.
Для цього залишилося 11 днів і не вистачає трохи більше 6000 голосів. За останніх 7 днів петиція зібрала 6000 підписів, тобто половину завдання виконали. Тож закликають зробити останній ривок.
У петиції окреслили наступні вимоги:
1.Забезпечити виконання Конституції в частині захисту сім’ї та сімейних цінностей.
- Зберегти непорушними норми чинної Конституції України (ст. 51) та Сімейного кодексу України (СКУ, ст. 21), які визначають шлюб як сімейний союз жінки та чоловіка й обумовлюють, що «усиновлювачами не можуть бути особи однієї статі» (СКУ, ст. 211 ч. 3).
- Не використовувати поняття «ґендер», «сексуальна орієнтація», «ґендерна ідентичність» у Конституції України та жодних інших законодавчих формулюваннях. Не ратифікувати в Україні Стамбульську конвенцію.
- Скасувати запроваджену Стратегію упровадження гендерної рівності та недискримінації у сфері освіти «Освіта: гендерний вимір-2021», що нехтує правом батьків на виховання власних дітей згідно з їхніми світоглядними переконаннями та впливати на освітній процес. Ці фундаментальні права закріплені в низці міжнародних договорів, ратифікованих Україною, зокрема п. 4 ст. 18 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права 1966 р., п. 3 ст. 13 Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права 1966 р., п. 2 ст. 3, 5, п. 2 ст. 14 та п. 1(с) ст. 29 Конвенції ООН про права дитини 1989 р. Таким чином, ми, передусім, і як громадяни України, і як батьки, вимагаємо забезпечення нашого права виховувати власних дітей згідно з нашими уявленнями про шлюб, сім’ю, родину та не нав’язувати антинаукових і аморальних постулатів гендерної ідеології в освітньому процесі.
- Припинити проведення антидискримінаційної експертизи навчальної літератури, результати якої на практиці засвідчили зневагу до основоположних цінностей українського народу, таких, як батьки, сім’я, мова, патріотизм тощо.
Інструкція щодо підписання петиції – ТУТ.
Детальніше про Закон №0931, який по суті забороняє навіть висловлювання проти ЛГБТ читайте у попередній публікації на «Терені».
Фото з відкритих джерел