«У тих ямах може маленька дитина втопитися», - стверджує тернополянка (фото, відео)

Що залишається тернополянам, які опинилися у скруті, але не мають до кого звернутися, бо на їхньому окрузі немає депутата? Правильно – йти на сесію і виступати із трибуни.  

Так і вчинили 2 лютого мешканці вул. Чалдаєва, які вже багато років оббивають пороги, але не можуть добитися ремонту дорожнього покриття біля своїх будинків.

[embed]https://youtu.be/oAtA_v0wj4c[/embed]

- Нас прийшло сюди кілька чоловік, бо у нас дорога така, що люди падають, ламають ноги, - стверджує Наталя Волошинська, мешканка вул. Чалдаєва, 1. – Я знаю, що міський голова у нас був і не раз, але ми безрезультатно із 2015 року добиваємося ремонту прибудинкової території. Коли дощі, у нас в тих ямах може маленька дитина втопитися… Зробіть нам ту дорогу! Приїдьте на Чалдаєва і самі гляньте, що там робиться . Ми не маємо тротуару, машини в спину нас штовхають…

Снимок2

Нагадаємо, через недосконалість виборчого законодавства майже третина Тернополя після виборів 2015 року опинилася поза увагою міських депутатів. Натомість на деяких округах – по двоє «кураторів» від різних політичних сил. Втім, кожен із них «гріє» свій округ, тож лобіює лише його інтереси. А частина тернополян нині навіть не має до кого звернутися по фінансову допомогу чи отримати підтримку ініціатив та ідей. У перерозподілі округів – ніхто не зацікавлений, адже розраховує виграти на виборах саме на «своєму» окрузі.

Надал

До речі, Наталя Волошинська жодної обнадійливої новини під час сесії не почула. Вона подякувала, що її вислухали і пішла. Але її вчинок може стати прикладом для інших. Чи врахують у міській раді прохання людей із вул. Чалдаєва при складанні планів ремонту на 2018-й чи наступні роки – ми перевіримо.

Йшлося на сесії також про чимало цікавих справ. Читайте про це ТУТ, ТУТ, ТУТ і ТУТ.

Фото і відео автора

ВідеоФоторемонтТернопільщинасесіядепутатТерендвірЧалдаєваНаталя Волошинськаокруг