![картопля](/uploads/media/d7/24/d724969b57e5b9a8bda85308da8d4c66_orig_thumb.jpg)
100-літній ювілей відзначила жителька Тернопільщини
Многая літа ювілярці
![](/uploads/media/38/fa/38fa2facb975df1f873ea1ae7feb034a_w320.jpg)
Учора, 7 лютого, cвій 100-річний ювілей відзначила Марія Лучка з Колиндян. Жінка зараз проживає у своїх родичів за межами громади. Про це розповіли на сторінці Колиндянської громади у фейсбуці.
Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. Нехай Господь дарує Вам, Маріє Михайлівно, ще багато Многих і Благих літ! – йдеться у повідомленні.
![](/uploads/media/60/d6/60d65e7d3a9cc96f78f5a9cc3b28e767_w1600.jpg)
Колектив Терену щиро вітає ювілярку, бажає міцного здоров’я, мирного неба та довгих років життя.
Читайте також: 100-літній ювілей відзначив житель Тернопільщини
Житель Тернопільщини відзначає столітній ювілей: у чому його секрет довголіття
Фото з відкритих джерел