![](/uploads/media/d0/e2/d0e242c48b4bcdfc8971d805d9008b9d_orig_thumb.jpg)
11 лікарень Тернопільської області отримали інноваційні ліки від COVID-19
![245134002_6382547345151437_105487492731815358_n](/uploads/media/e4/b2/e4b241750byz5cdd39d274b7584be524_w1920.jpg)
В 11 закладів охорони здоров’я Тернопільщини із США надійшли інноваційні ліки прямої дії на коронавірус. Лікарні отримали 390 флаконів Бамланівімабу та 780 флаконів Етесевімабу.
- Дані ліки впливають безпосередньо на вірус. Вони створені за принципом моноклональних антитіл, є замінником імунної відповіді. Препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою, – повідомляють на офіційній сторінці департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.
Лікарні, в які прибули ліки, матимуть чітку інструкцію щодо того, в яких саме випадках захворювання і як правильно застосовувати ці лікарські засоби.
Фото з допису