Тамара Коблик

12 000 гривень за посвідчення водія: на Тернопільщині затримали чоловіка, який допомагав «вирішувати питання»

Чоловік розповідав клієнтам про зв'язки в регіональному сервісному центрі МВС

За процесуального керівництва Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомили про підозру 57-річному місцевому мешканцю за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Про це повідомили в Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону.

За даними слідства, підозрюваний за 12 тисяч гривень пообіцяв двом особам допомогти зі здачею практичного іспиту з водіння та отриманням відповідних посвідчень. Для «вирішення питання» він мав вплинути на посадовців сервісного центру МВС України у м. Кременець на Тернопільщині.

Затримали підозрюваного у порядку ст. 208 КПК України – під час одержання половини від обумовленої суми. Решту він отримав у вигляді авансу напередодні.

Наразі йому обрали запобіжний захід, встановлюють причетність до злочину інших осіб.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Поліції Тернопільської області за оперативного супроводу Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Фото Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону

Вибір читачів за тиждень

Відео