![](/uploads/media/0e/05/0e05a9ee491cfe90715eef7e0febe726_orig_thumb.jpg)
Із 12 квітня у Тернополі змінять маршрут тролейбуса №11
Маршрут обслуговується виключно двосекційними тролейбусами Škoda 15Tr
![](/uploads/media/66/1b/661b4bfbe97288814db48aa8449f1a81_w960.jpg)
Із 12 квітня відбудуться зміни в організації дорожнього руху на шляхопроводі через залізничну колію від вул. Руської до просп. Степана Бандери. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Нагадаємо, стан мосту біля техуніверситету в Тернополі визнали обмежено придатним.
У зв’язку з цим змінюється маршрут тролейбусів №11, які через високий пасажиропотік обслуговуються виключно двосекційними тролейбусами Škoda 15Tr.
Відтепер тролейбусний маршрут №11 проходитиме вулицями: Богдана Хмельницького, Збаразька, Злуки, Мирона Тарнавського, Київська та 15 Квітня в обох напрямках, а не в одному, як це було раніше. Розвертатимуться тролейбуси на Східному масиві, рухаючись вулицями: Тараса Протасевича, Лесі Українки, Слівенська, Степана Бандери (в напрямку до Збаразького кільця).
Додамо, переглянути усі зміни у русі громадського транспорту можна тут.
![](/uploads/media/f9/17/f9172fb7859f1258d34fa4f86c92ce88_w960.jpg)
Фото з відкритих джерел та Тернопільської міської ради