![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Тернополян запрошують на безкоштовні майстер-класи з писанкарства
Відроджуватимуть давні традиції з допомогою студентів та викладачів Факультету мистецтв ТНПУ
![](/uploads/media/3f/52/3f525d308c994cc0277fc5282d601b04_w960.jpg)
На безкоштовні майстер-класи з писанкарства запрошують усіх охочих у торгово-розважальному центрі «Подоляни» 13, 20 та 27 квітня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці центру.
Писанка – символ українського народу, його своєрідний оберіг, одна із стародавніх форм українського народного мистецтва. Здавна вірили, що розписане яйце набуває магічної сили оберега. Саме тому писанкою не бавилися, а ставили в святе місце в оселі (біля ікон), – йдеться в повідомленні.
Відроджуватимуть давні традиції з допомогою студентів та викладачів Факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка.
Читайте також: Тернополяни можуть передати великодні кошики на передову
Фото з відкритих джерел