![](/uploads/media/4c/05/4c056fdbddf049f8b5a018077b86f213_orig_thumb.jpg)
12 нетверезих водіїв впіймали у ці вихідні тернопільські патрульні (фото)
П'яний водій — загроза для життя та здоров'я оточуючих
![](/uploads/media/00/ec/00ec67e9cd87823dbf84b886f6c65d52_w1920.jpg)
За минулі вихідні тернопільські патрульні склали 12 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами, ймовірно, в стані сп'яніння. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Тернопільської області.
Один із випадків трапився учора, 29 жовтня, на вулиці Братів Гжицьких. За порушення ПДР патрульні зупинили автомобіль Volkswagen. Спілкуючись з водієм, інспектори виявили в чоловіка явні ознаки наркотичного сп'яніння. Поліціянти запропонували керманичу пройти огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу чи у найближчому медичному закладі, на що останній категорично відмовився. Окрім того, охоронці порядку встановили, що чоловік вже не вперше сідає за кермо в стані сп'яніння та позбавлений права керувати транспортним засобом за рішенням суду.
Інспектори склали на громадянина протоколи за ч. 3 ст. 130 (Втретє протягом року, керування транспортним засобом в стані сп'яніння), ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка позбавлена такого права) КУпАП та відсторонили водія від керування транспортним засобом.