![](/uploads/media/9f/1a/9f1aef6f2cf135441b1bc91460920e9f_orig_thumb.jpg)
14 березня не буде води у кількох тернопільських будинках: адреси
Тернополян просять заздалегідь зробити запаси води
![](/uploads/media/87/55/8755152e3fe19f4da11a71b20f27b3fc_w640.jpg)
У зв’язку з проведенням робіт з перепідключення новопрокладеної мережі, 14 березня з 9:00 до 20:00 у Тернополі тимчасово припинять водопостачання за адресами: вул. Миру 2, 3, 4 та вул. Юності, 1. Про це повідомили на сайті міської ради.
Адміністрація КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та закликає тернополян заздалегідь зробити запаси води, – йдеться в повідомленні.
Мешканці можуть скористатись колонками-качалками та бюветами з питною водою, що позначені на інтерактивній карті.
Мапа також доступна у мобільному додатку «е-Тернопіль». Завантажити застосунок можна на операційній системі Android або на iOS.
Фото з відкритих джерел