![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
14-річні жителі області можуть володіти власним автотранспортом
![1 (2)_1024x576](/uploads/media/2d/64/2d649ce5d4b7e6d16fbb2f12312188b2_orig.jpg)
Неповнолітні жителі Тернопільщини можуть стати власниками транспортних засобів.
Про це говориться у Постанові про затвердження «Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілі, автобусів, а також самохідних машин…».
Зареєструвати транспортний засіб можна на особу, яка вже досягла 14-річного віку (окрім випадків успадкування за законом). Також, аби відбулася реєстрація автомобіля (чи іншого транспорту) на неповнолітнього, потрібна письмова згода батьків (усиновлювача) чи піклувальника.
В обліковій картці та карті обліку зазначаються повні імена батьків неповнолітнього, ставиться відмітка про заборону зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу чи дозволу органу опіки та піклування.
Коли ж дана особа досягне повноліття всі обмеження щодо державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів – знімаються.
Фото з відкритих джерел