![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
На поліцейського, який затримав дебошира, подали до суду: відбулося перше засідання
![завантаження](/uploads/media/6c/e5/6ce53c50fd108378eff681467c3954da_orig.jpg)
Ще взимку у Тернополі патрульні поліцейські затримали дебошира, який поводив себе неадекватно та розбив скло вітрини в аптеці. Матір затриманого тепер звинувачує одного з правоохоронців в тому, що той травмував її сина.
Сьогодні, 1 серпня, відбулося перше судове засідання у справі патрульного, який начебто травмував тернополянина. під час затримання. Поліцейські були здивовані, адже спершу власники аптеки, в якій дебоширив затриманий, написали заяву в поліцію, а згодом її забрали. Як виявилося, це матір забіяки посприяла тому, аби на її сина не відкривали кримінальну справу. А після цього жінка написала заяву на патрульного, начебто, той травмував її сина.
Правоохоронці між собою говорять, що матір готова забрати заяву, якщо їхній колега заплатить їй кругленьку суму, а саме 60 тисяч гривень.
У суді сьогодні прийняли рішення не відсторонювати патрульного від виконання обов'язків, проте судовий розгляд справи продовжуватиметься.
Фото з відкритих джерел