![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
238 тернополян отримають компенсацію за розміщення ВПО у лютому
Компенсація виплачується у безготівковій формі на особисті рахунки громадян
![](/uploads/media/96/48/96480f1708cba401e980176d58192152_w640.jpg)
З 1 по 5 березня у тернопільському Центрі надання адміністративних послуг тривав прийом документів для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у попередньому місяці. За цей період відповідні документи подали 278 громадян. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Усі заяви опрацьовані працівниками виконавчих органів міської ради, зокрема:
- 238 громадян отримають компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, що перемістились у період воєнного стану на територію Тернопільської громади, всього на суму – 238 934,29 грн;
- 40 громадянам відмовлено у зв’язку із наданням недостовірної інформації.
Компенсація особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, виплачується у безготівковій формі на особисті рахунки громадян, що вказані у поданих заявах.
До слова, у Тернополі з березня 2022 року по лютий 2024 року компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб загалом нарахували 10567 власникам житла на загальну суму 15 095678, 95 грн.
Фото з відкритих джерел