![](/uploads/media/fc/0d/fc0dc4debf67056c58e4d217cb09f14a_orig_thumb.jpg)
Відомі жителі Тернопілля отримали відзнаки від церкви (відео, фото)
![vitannya](/uploads/media/c6/2a/c62ae58fc7420573135576235ce8f557_orig.jpg)
Настоятель Свято-Троїцького духовного центру на честь князя Данила Галицького отець Анатолій Зінкевич вручив медалі «За жертовність і любов до України» десятку відомих краян.
Зробив він це сьогодні, 4 листопада, просто на сесії обласної ради. Адже таким було доручення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. У переліку - волонтери, активісти, а також депутати обласної ради, причому – віряни різних християнських церков.
![zinkevych](/uploads/media/e4/27/e427284ae212b6a5e611b539ec6fb00a_orig.jpg)
- Богу все одно, до якої конфесії належить людина, якщо вона працює на користь своєї держави і задля створення Єдиної помісної церкви, - каже священик.
Так, медалі отримали: перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний, гуманітарний заступник голови Любомир Крупа і голова депутатської комісії Михайло Тимошик. Відзнаку вручили начальнику Головного управління Державної казначейської служби України в області Петру Гринчишину, а також голові Громадської ради, створеної при обласній держадміністрації, Валерію Федорейку.
![derevlyanyj](/uploads/media/f4/fb/f4fb150f05df04380378b9b7c099d6e0_orig.jpg)
![krupa](/uploads/media/d4/3e/d43e0fb13b1a2ab508e97beebd2b9c25_orig.jpg)
Отець Анатолій Зінкевич також не впустив шансу поблагословити депутатів на плідну працю. Після цього він із ще кількома представниками Свято-Троїцького духовного центру закликав усіх до молитви. Врешті у залі пролунала навіть «Многая літа». Про те, що відбувалося на сесії, читайте ТУТ і у наступних новинах.
Фото і відео автора