6 громад з Тернопільщини потрапило в програму на 50 млн доларів

78490

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило в Україні програму «Децентралізація приносить кращі результати і ефективність» з бюджетом в 50 млн доларів.

Про це повідомила посол США в Україні Марі Йованович в ході відкриття програми DOBRE в Києві у вівторок, передає «Європейська правда» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Програма, яка запускається сьогодні, допоможе 75 об'єднаним громадам в семи областях», - сказала Йованович.

На старті в програмі беруть участь 25 громад: по 6 з Тернопільської та Дніпропетровської областей, 4 з Івано-Франківської, по 3 з Миколаївської та Херсонської, 2 з Харківської та 1 з Кіровоградської. Ще 50 об'єднаних громад будуть обрані для участі в проекті в 2017 році.

Програма допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, оживити місцеву економіку, боротися з корупцією, а також поліпшити можливості для участі людей в розвитку самих громад.

DOBRE - п'ятирічна програма USAID із загальним бюджетом в 50 млн доларів, метою якої є підтримка ефективного управління об'єднаних громад; допомога конструктивної взаємодії громадян, громадянського суспільства з органами державного управління; прозорість і якісне надання послуг.

Вибір читачів за тиждень

Відео