![](/uploads/media/d3/20/d3203e8df27925f027d10eaa7c5b7735_orig_thumb.jpg)
62-річний спортсмен з Тернопільщини виборов титул на Чемпіонаті Європи (відео)
Петро Багрій виборов чемпіонський титул у номінації «майстер» у віковій групі 60-69 років, за результатом суттєво випередивши суперників
![](/uploads/media/9d/4d/9d4d62ba5yz8681693ec50773380f565_w1920.jpg)
62-річний чемпіон світу зі Збаража Петро Багрій виборов черговий титул на змаганнях з гирьового спорту в Європі. Про це повідомили на сторінці Збаразької міської ради у фейсбуці.
На чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який відбувся 1-3 грудня в італійському Фінале-Лігуре за участю 14 команд, Петро Багрій виборов чемпіонський титул у номінації «майстер» у віковій групі 60-69 років, за результатом суттєво випередивши суперників.
Петро Багрій також часто на чемпіонатах найвищого рівня виконує обов'язки судді. Колегія WKSF (Світової федерації з гирьового спорту) присвоїла йому звання - «суддя міжнародної категорії».
Фото та відео зі сторінки Петра Багрія у фейсбуці