![](/uploads/media/8c/b1/8cb18e2746dafde6fa80daf26820bee9_orig_thumb.jpg)
Від сьогодні Тернопільщина у «жовтій зоні» (відео)
![242697086_378507383830601_4130960276532704378_n](/uploads/media/7b/e5/7be5aa525319757f5dd430efa2619b9e_w960.jpg)
Як раніше повідомляв «Терен», від сьогодні, 23 вересня 2021 року, Тернопільщина, разом з усіма областями України, переходить у «жовту зону» епіднебезпеки.
У цей період встановлюється ряд обмежень, які стосуються роботи закладів освіти, закладів громадського харчування та розважальних закладів.
![242521757_289224063115253_1480914634958990772_n](/uploads/media/fy/z0/fyz050ae206f80c09aeb47693fc5956f_w960.jpg)
![242508939_293590142149006_8682596584460247148_n](/uploads/media/43/b0/43b0332yz22584288f3d4048008a37d4_w960.jpg)
![242578608_3084950601740609_825642563299325428_n](/uploads/media/92/2d/922dacddf4e0eb54c4cf48feb663a6b9_w960.jpg)
Про це розповіли під час брифінгу в Тернопільській облдержадміністрації.
Більше дивіться у сюжеті.
[embed]https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1CK2aRxzlaHSeYFGUEOgcBSgxe_PaWRQx06zYmM2gRCo5SyYYVnv1lF4w&v=O-oiIhkDgeA&feature=youtu.be[/embed]Фото, відео Романа Луциківа