![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
70-річний ювілей відзначив відомий тернопільський священник - протоієрей Богдан Комарницький.
![240219788_4292388137475897_2858653539230663936_n (1)](/uploads/media/78/c3/78c3f36e9eae5758ea28ca844787a598_w320.jpg)
70-річний ювілей відзначив відомий тернопільський священник - протоієрей Богдан Комарницький.
- Вся повнота Тернопільської єпархії вітає Вас, отче Богдане, - йдеться у вітанні єпархіальної спільноти Православної Церкви України. - Зичимо, щоб Господь дарував Вам міцне здоров’я, щоб ви мали змогу ще багато років стояти біля Престолу Божого, бути Його ревним трудівником у Винограднику, засівати поле духовної ниви добрим зерням Його спасительного Слова.
Отець Богдан Комарницький є настоятелем храму Преображення Господнього м. Тернопіль.
Фото Тернопільської єпархії ПЦУ