![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
9 футболістів з Тернопільщини віддали своє життя за Україну (відео)
Через війну в Україні кількість футбольних команд суттєво зменшилась
![футбол](/uploads/media/4a/59/4a593f4cb89826477852b6f2c934c0f6_orig.jpg)
З початку війни за Україну пішло воювали багато спортсменів з Тернопільщини, в тому числі і футболісти. Лише цього місяця не стало двох з них, загалом же на фронті загинули 9 футболістів з нашої області.
Про це «Суспільному» розповів заступник голови Асоціації футболу Тернопільщини Василь Заторський.
З його слів, через війну в Україні кількість футбольних команд суттєво зменшилась.
Районні чемпіонати: є два села, які виставляли одну команду. Декілька футболістів пішли служити, відповідно вже не назбирувалося 11 осіб. Набагато зменшилося команд і в районному чемпіонаті і в обласному. В обласному чемпіонаті у 2022 році в нас було 18 команд у двох лігах. Якщо брати 2021 рік – було 26 команд. Тобто, таке незначне зниження є. Якщо брати районний чемпіонат, то 2021 – 176 команд грало, а 2022 – 110. Тобто на 66 команд менше. Але ми розуміємо, що такий час. Вони - фізично-здорові хлопці, яких зараз потребує країна для захисту, – каже Василь Заторський.
Детальніше – у сюжеті «Суспільного»:
Фото з відкритих джерел, відео - «Суспільне»