Ростислав Фук

Аграріям розширили критерії бронювання військовозобов’язаних працівників

Заявка на бронювання подається після отримання статусу критично важливого підприємства, установи чи організації

Мінагрополітики розширило критерії з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства під час воєнного стану. Про це повідомили у пресслужбі міністерства.

Так, від 18 квітня 2023 року до таких можуть бути віднесені також селекційні компанії та постачальники насіння овочевих та польових культур. 

Зокрема, один із критеріїв доповнили такими положеннями: 

  • підприємство, яке є постачальником насіння овочевих або польових культур і представляє та діє в інтересах суб'єкта прав по більш ніж 100 сортам рослин у Державному реєстрі сортів рослин, придатних для поширення в Україні - що підтверджується довіреністю або договором доручення із суб'єктом прав;
  • підприємство, яке є постачальником насіння овочевих або польових культур та об'ємів ввезення такого насіння в Україну за річний період з 1 січня по 31 грудня 2022 року на більш ніж 40 млн гривень - що підтверджується довідкою про ввезення за підписом керівника підприємства, у якій вказується найменування продукції, код УКТ ЗЕД, митна вартість, дата та номер митної декларації. 

Щоб отримати статус критично важливого підприємства у галузі сільського господарства, необхідно відповідати трьом і більше критеріям, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №76, – йдеться в повідомленні.

Після отримання статусу критично важливого підприємства, установи чи організації подається заявка на бронювання військовозобов’язаних працівників.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео