![](/uploads/media/62/e4/62e4a2f02da5d037ecd15475e041e610_orig_thumb.jpg)
Архієпископа з Тернопільщини возвели в сан митрополита ПЦУ
Отримана відзнака – це і подяка від імені церкви за працю, і заохочення до подальших трудів, зазначив блаженніший Епіфаній
![](/uploads/media/6a/67/6a67728f341d99yz8aefb6cf7267efa8_w1280.jpg)
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 2 лютого видав низку указів про возведення в сан архієреїв Православної Церкви України. Про це повідомили у пресслужбі Київської Митрополії ПЦУ.
Зокрема, беручи до уваги довголітнє віддане служіння Помісній Українській Православній Церкві та плідну архіпастирську працю в сан митрополита возвели архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора.
Вітаючи нагороджених, Епіфаній зазначив, що отримана нині відзнака – це і подяка від імені Церкви за працю, і заохочення до подальших трудів.
Адже, як каже Спаситель, - кому багато дано, з того багато і будуть питати, тому бажаю вам, дорогі владики, подальшої плідної праці. Щоби ваша справжня нагорода була від Єдиного Пастиреначальника, Господа нашого Ісуса Христа у вічності, – підкреслив Митрополит Епіфаній.
![](/uploads/media/f5/c7/f5c7d294e1855d5f47c07ddf7aaf1aa4_w1280.jpg)
Фото: pomisna.info та gazeta.misto.te.ua