Орест Сарматський

«Автомайданівці» затримали машину з краденим лісом

image

У райцентрі на Тернопільщині виявлено склад, з якого з підробленими документами вивозять ліс.

Сьомого лютого близько 12.00 год. представниця «Автомайдану» Ірина Ванат із працівниками Монастириського райвідділу Нацполіції та місцевою активісткою на узбіччі між м. Монастириська та «Фільварками» зафіксували транспортний засіб марки DAF. Машина стояла без водія на мигаючих «стопах», її кузов був завантажений лісовою продукцією, написали у Терен представники «Автомайдану».

- Перед тим, як прибули правоохоронці, до мене підійшли троє – водій фури і двоє його товаришів. На моє прохання пред’явити документи, представники водія категорично заборонили йому це робити. Чоловіки погрожували переламати мені хребет, проломити череп, їхня розмова була агресивна та з нецензурною лайкою. Розмову вдалося зафіксувати на відео, - розповідає Ірина Ванат. Невідомі особи погрожували активістці і в присутності правоохоронців. Обіцяли розправитись з жінкою, говорили, що знають, де вона живе. На зауваження поліцейських вони не реагували.  Після тривалої дискусії поліція все ж змогла ознайомитися з документами на транспорт і на завантажену продукцію. Правоохоронці виявили, що накладна на товар, який перевозиться, містить порушення, оскільки число на документі затерте, а сам вигляд накладної свідчить про її багаторазове використання. Не відповіли чоловіки й на питання, звідки товар. Сказали, що з невідомого складу.

-Мені, як місцевій активістці, таки вдалося дізнатися, де знаходиться цей склад. Приїхавши особисто з представниками поліції та офіційним представником від Монастириської міської ради на місце, звідкіля вивозилась деревина, ми були вражені масштабами складу, де зберігалася ця лісова продукція, - продовжила Ірина Ванат.

Вказаний автомобіль і та інші вантажівки регулярно курсують через райцентр з аналогічним вантажем. Є також інформація, що продукція вивозиться за кордон.

Фото – «Автомайдан»

Вибір читачів за тиждень

Відео