Тамара Коблик

Березневий топ вакансій та зарплат на Тернопільщині

Є вакансії із заплатою у 45 тисяч гривень

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи понад 1,3 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомили у пресслужбі установи.

Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, транспорту, освіти.

У топ 10 вакансій області увійшли: водій, продавець, кухар, медсестра, бухгалтер, підсобний робітник, вантажник, швачка, листоноша, двірник.

У топі професій за розміром зарплати:

  • 40-45 тис. грн - слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, головний бухгалтер;
  • 35 тис. грн – водій автотранспортних засобів;
  • 30-31,8 тис. грн - інженер-конструктор, торгпредставник, шеф-кухар, кухар, начальник виробничої лабораторії, головний інженер;
  • 26-28 тис. грн – оператор лінії у виробництві харчової продукції (м'ясних продуктів), монтажник устаткування зв’язку, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.

Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (

) або за тел. «гарячої лінії» - (063) 5765756.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

ТГ-канали «Робота на Тернопільщині», «Вакансії! Тернопільська область»

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна також зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs  

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео