Безкоштовний візит до ферми та гламурний кемпінг: новинки зеленого туризму (Агроновини)
На козячій фермі у селі Миколаївка на Одещині утримується більш ніж 80 тварин.
Господарі дозволяють туристам відвідувати її безкоштовно. Під час візиту також можна придбати молочну продукцію. Крім того, на фермі планують надавати новий вид туристичних послуг – глемпінг, або гламурний кемпінг.
Цього року господарство вперше відкрило доступ для відпочивальників. Тут утримуються тварини англо-нубійської та камерунської порід. Кіз можна годувати, гратися з ними, фотографуватися. Найбільше на фермі подобається дітям.
Є поблизу ферми й ресторан, розташований на березі моря. Також на фермі можна придбати сири, масло та молоко.
До речі: молоко англо-нубійських кіз не має характерного запаху.
Також на базі ферми наразі будують незвичайний кемпінг – гламурний. Це поєднання зеленого туризму та гарного “інстаграмного” відпочинку. Гламурний табір базуватиметься на лавандовому полі.
Джерело: seeds.org.ua
Чому у сільському господарстві варто застосовувати супутникові технології?
Для середніх та великих аграрних підприємств моніторинг посівів сьогодні є невід’ємною частиною планування та контролю.
Для цього застосовують різні технології, одна з них – супутниковий моніторинг. Переваги технологій такого типу обговорювались цього місяця під час конференції Агромоніторинг 2021.
Зокрема, які переваги має супутник розповів заступник директора компанії TVIS Олексій Доманський.
- По-перше, для супутникового моніторингу не треба нікуди їхати. Зйомка відбувається повністю в автономному режимі. Не проходить і доби, щоб якийсь з трьох наших супутників не мав можливості зняти конкретну територію. Замовлення виконується швидко – теоретично може бути виконане сьогодні на завтра. Або в перший безхмарний день. Максимальний строк виконання замовлень – 30 днів. Супутниковий знімок постачається протягом доби після зйомки, – зазначає фахівець.
Утім є у технології й недоліки. Наприклад зйомці можуть завадити погодні умови – висока хмарність.
Джерело: seeds.org.ua