Ростислав Фук

Безробітні Тернопільщини з малозабезпечених сімей можуть отримати 100 тис. грн на власну справу

Вони зможуть оформити на трирічний термін кредит на відкриття та розвиток бізнесу

гроші

Цьогоріч відновлено державну програму «Рука допомоги», учасники якої - непрацюючі малозабезпечені, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям і зареєстровані як безробітні.  Про це повідомили у пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.

Вони зможуть оформити на трирічний термін кредит на відкриття та розвиток бізнесу. Максимальна сума допомоги складає 100,5 тисячі гривень (до 15 мінімальних зарплат на початок 2023 року).

Ці кошти надаються у безготівковій формі і можуть використовуватися тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів. Через три роки підприємницької діяльності допомогу потрібно повернути. Але сума, що повертається, зменшується на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску, – йдеться в повідомленні.

Повертати кошти державі не потрібно, якщо сума сплачених податків перевищила суму наданої фінансової допомоги, або якщо підприємець працевлаштує у перший рік своєї роботи ще двох безробітних членів малозабезпечених сімей за направленнями центру зайнятості.

Свої заявки можна залишити у місцевому підрозділі служби зайнятості. Детальніше про програму – за посиланням.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в телеграмі або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості за телефоном: (0352) 52-55-57.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео