![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
У Тернополі збирають старі робочі мобільні для військових
Одна бригада в місяць використовує орієнтовно 70-120 мобільних телефонів, залежно від типів робіт, які проводять військові із пристроями
![](/uploads/media/18/07/180794b2d4d2405e0548af210fac1d33_w1920.jpg)
Тернопільські волонтери збирають для військових на фронт мобільні телефони. Потрібні старі робочі мобілки, які ще можуть послужити бійцям на сході. Головне - аби вони вмикалися і приймали сигнал вхідного дзвінка. Збір оголосила волонтерка Дар’я Веретюк.
Мобільні можуть бути й без зарядного пристрою або ж із дефектами: відламаною кришкою, подряпаним корпусом, побитим екраном чи стертою клавіатурою.
Це може бути і кнопковий телефон, і сенсорний. Головне, аби він працював і мав батарею. Бажано, щоб телефон мав стандартний роз’єм зарядного. Може навіть не працювати мікрофон, але головне, щоб він міг приймати вхідний дзвінок і було чутно, що говорять по той бік, - зазначила волонтерка.
Мобільні телефони завжди в потребах бійців. Одна бригада в місяць використовує орієнтовно 70-120 мобільних, залежно від типів робіт, які проводять військові із пристроями.
У Тернополі мобільні можна приносити у магазин Gorgany на вул.Богдана Хмельницького, 12, неподалік залізничного вокзалу. А також у магазин “Ниточка” у Збаражі на вул.Данила Галицького, 7.
Фото Дар’ї Веретюк.