Ростислав Фук

У бібліотеці на Тернопільщині придумали, як раціонально позбутися російськомовних книг

Акція сільської книгозбірні викликала інтерес і в дітей, і в дорослих

У  селі Острів Великоберезовицької громади книгозбірня оголосила акцію про збір російськомовних книжок задля їх переробки та придбання за виручені кошти літератури українських авторів. Про це пише Сільський Господар плюс.З початком російської агресії як акт протесту проти духовного носія московського варварства – російської мови, ми провели списання і вилучення з книжкового фонду бібліотеки книг російських авторів, – каже бібліотекарка з Острова Галина Шуба. – Твори ворожою мовою нам непотрібні. Полиці на стелажах звільнились, і тепер разом із односельцями ми активно наповнюємо їх рідною літературою.

Акція сільської книгозбірні викликала інтерес як у дорослих, так і в юного покоління. Приходять школярі, молодь, бабусі з маленькими онуками. І не лише приносять російськомовні, але й дарують видання рідною мовою українських авторів із сімейних книжкових колекцій.

Мова має значення! – наголошує Галина Шуба. – Так ми не лише перетворюємо російські книжки на «зброю» проти московської орди, а й збагачуємо духовний світ наших читачів потрібним, рідним, справжнім.

Авторка: Тетяна Щирба

Вибір читачів за тиждень

Відео