![](/uploads/media/9d/df/9ddf9f97c3c046858bda7f67326809e5_orig_thumb.jpg)
На в'їзді у Тернопіль SKODA врізалася у бензовоз
Водія легкового автомобіля з травмами госпіталізували
![](/uploads/media/1d/dd/1dddf9bf6bf85865a942db369d4ba6a5_w640.jpg)
Про автопригоду з потерпілими надійшло повідомлення на спецлінію 102 від мешканки обласного центру близько 12:00. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група та медики. У ході перевірки стало відомо, що водій автомобіля SKODA, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не пропустив бензовоз VOLVO FH 460 та допустив зіткнення із ним. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Керманича легкового автомобіля з травмами госпіталізували. У обох учасників автопригоди взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Нагадаємо, двоє дітей травмувалися, катаючись на самокаті у Тернополі.
Фото Національної поліції