![](/uploads/media/1d/be/1dbe7b61069972c29ae6b667e87c9a13_orig_thumb.jpg)
Бійцям «Азову» передали смаколики напередодні Великодня (відео)
У пакунках – паска, м’ясні вироби, а також солодощі та сухі супи
![](/uploads/media/b3/6b/b36ba221a2141a8ab1fb34e62cf361f5_w640.jpg)
Смаколики бійцям бригади Нацгвардії України «Азов» напередодні Великодня передав Благодійний фонд «Покрова» спільно з компанією «Агропродсервіс». Таким чином вони хочуть підтримати наших захисників та подарувати частинку свята. У пакунках – паска, м’ясні вироби, а також солодощі та сухі супи.
Детальніше – на відео.
Фото з фейсбук-сторінки Івана Чайківського, відео Руслана Жирова та Романа Луциківа