![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Благодійний фонд «Покрова» оголосив набір у Школу пілотів дронів (відео)
Після проходження курсу випускники отримають відповідний сертифікат
![](/uploads/media/ae/c9/aec99d020fff6e7bd3fc069ae55a4e8e_w640.jpg)
Набір у Школу пілотів дронів оголосив Благодійний фонд “Покрова”. На навчання запрошують усіх охочих віком від 14 років. Слухачі курсу зможуть отримати практичні та теоретичні навички з управління літальними апаратами.
Після проходження курсу випускники отримають відповідний сертифікат. Навчання відбуватимуться на дронах типу FPV на різних локаціях з дотриманням правил безпеки.
Якщо ви мрієте стати пілотом дрона, реєструйтеся за посиланням, адже кількість учасників обмежена https://bfpokrova.org/droneschool
Детальніше - на відео:
Фото з фейсбук-сторінки Благодійного фонду “Покрова”
Відео Романа Луциківа