![](/uploads/media/a0/76/a0762dd04354fea157e6bd23a0db27yz_orig_thumb.jpg)
У Тернополі провели навчання з оповіщення та евакуації населення (фото)
Тернополянам показали місця, де вони зможуть розміщатись, у випадку необхідності, розповіли, як працюватиме польова кухня тощо
![](/uploads/media/8c/af/8cafa3d150c85184037934f6c49be3d5_w960.jpg)
12 жовтня у Тернополі провели навчання для населення та відпрацювали алгоритм дій щодо роботи екстрених служб та органів управління з метою вдосконалення їх практичних навичок щодо оповіщення, евакуації населення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах критичної інфраструктури в зимовий період. Про це повідомили на сайті міської ради.
Цього разу служби відпрацьовували ситуацію за двома адресами: вул. Симона Петлюри, 10 та вул. Василя Стуса, 2.
Мета таких загальноміських навчань – підготуватися до можливої надзвичайної ситуації, зокрема, в умовах відсутності газу, електроенергії та води у зимовий період. У рамках навчання ми отримали оповіщення про надзвичайну ситуацію, що пов’язана з воєнним станом, а саме: пошкодження об’єктів критичної інфраструктури. Оперативно створено групу щодо ліквідації надзвичайної ситуації та прийнято рішення про злив води з усіх інженерних мереж у житлових будинках міста, які можуть постраждати чи бути знищені, – йдеться в повідомленні.
Опісля оповіщення надзвичайної ситуації провели евакуацію мешканців. Зокрема, для громадян розгорнули мобільні пункти незламності, куди їх провели працівники ДСНС. У пунктах громадяни попередньо реєструвались, після чого мешканців переспрямували до пункту масового перебування і проживання населення на випадок критичної ситуації. Зокрема, таким приміщенням визначена школа поблизу.
Тернополянам показали місця, де вони зможуть розміщатись, у випадку необхідності, розповіли, як працюватиме польова кухня, яка буде забезпечувати необхідне харчування і де можна буде отримати воду тощо.
Фото Тернопільської міської ради