Ростислав Фук

На Тернопільщині попрощалися з Героєм, який загинув під час артобстрілу на Херсонщині (фото, відео)

Сержант Володимир Бохнак був мобілізований до лав ЗСУ 27 квітня, 13 вересня загинув

Жителі Теребовлянської громади 18 вересня попрощалися з 49-річним військовослужбовцем Володимиром Бохнаком. Про це повідомили на сторінці Теребовлянської громади.

Сержант Володимир Бохнак загинув 13 вересня під час артилерійського обстрілу села Брускинське Херсонської області. Він був стрільцем-помічником  24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила. Його мобілізували до лав ЗСУ 27 квітня.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях, – пишуть на сторінці Теребовлянської міськради.

У Володимира Бохнака залишилися дружина Ольга, син Вадим та донька Наталя. До мобілізації чоловік  працював зварювальником у приватній фірмі. Односельці характеризують загиблого Героя як дуже доброго господаря, чоловіка та сім’янина.

Поховали Героя у селі Мшанець Теребовлянської громади.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Володимира Бохнака з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Героям.

Нагадаємо, 18 вересня на Чортківщині попрощалися з 27-річним Назаром Кирилюком та 26-річним  Віталієм Микуляком.

Фото, відео Теребовлянської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео