![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
Через пожежу в Тернополі евакуювали мешканців багатоповерхівки (фото)
Пожежа сталася на вулиці Київській
![](/uploads/media/bd/ef/bdefafd3dba0cd4cb5d8948b4d61757a_w1280.jpg)
Інформація про пожежу у квартирі, розташованій на 7-му поверсі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Київській в Тернополі надійшла до рятувальників 24 грудня, о 14:25. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Відразу після отримання повідомлення на місце пригоди направили два відділення частини спеціальної пожежної техніки та працівників оперативно-координаційного центру. По прибуттю виявлено, що пожежа виникла на кухні квартири. Площа загоряння орієнтовно становить 5 квадратних метрів. На щастя, потерпілих серед мешканців не виявили.
У зв'язку з величезним ризиком була проведена евакуація 15 мешканців будинку з 7-го та 8-го поверхів. Це дозволило забезпечити безпеку мешканцям верхніх поверхів.
О 14:44 годині пожежу локалізували, і вже за п'ять хвилин, о 14:49 годині, вдалося повністю ліквідувати загоряння.
Важливо відзначити ефективну та оперативну роботу підрозділів ДСНС, які вчасно реагувала на виклик та запобігли серйозним наслідкам. Завдяки спільним зусиллям вдалося забезпечити безпеку мешканців та майна, – йдеться в повідомленні.
Фото ДСНС Тернопільської області