Чому телефон може бути корисним у навчанні

На правах реклами

Гаджети проникли в усі сфери нашого життя, адже технології незмінно розвиваються та з'являються нові корисні функції. Навіть за офлайн-навчання телефон може стати корисним супутником, який пришвидшить засвоєння інформації та допоможе її зберігати про всяк випадок.

Як використовувати смартфон для навчання

Навчальний процес займає багато часу та потребує уважності, адже доводиться обробляти багато матеріалу у стислі терміни. У цьому може допомогти мобільний телефон з можливістю швидкої обробки інформації. Наприклад, варто купити телефон Редмі з потужним процесором та сучасними технологіями штучного інтелекту. Серед основних способів застосування слід згадати:

  • прослуховування аудіолекцій під час пробіжки, миття посуду чи іншої щоденної рутини;
  • можливість фотографувати документи та переводити їх у текстовий формат за допомогою штучного інтелекту;
  • календар та замітки для збереження важливої інформації про розклад уроків чи пар, розташування потрібної аудиторії тощо;
  • електронні бібліотеки, що можуть повністю замінити важкі паперові підручники;
  • уроки, розміщені в інтернеті, допоможуть краще сприйняти незрозумілу тему під час виконання домашнього завдання;
  • спеціальні програми дадуть можливість створювати презентації, використовуючи фотографії та генеровані зображення.

До того ж додатки для нотаток, як-от Evernote або Google Keep, допоможуть записувати важливі ідеї або тези з лекцій прямо на смартфоні. За допомогою смартфона можна брати участь в онлайн-лекціях та семінарах через Zoom, Google Meet чи Microsoft Teams.

Користь застосунків в мобільних телефонах

Після пандемії коронавірусу з'явилось дуже багато застосунків та сайтів, які сприяють дистанційному навчанню та використанню мобільних телефонів для отримання нових знань.

Розробники створили цікаві платформи, призначені не лише для школярів, але й для студентів чи працюючих професіоналів у пошуку саморозвитку. Вчителі чи експерти розміщують на них навчальні матеріали, які можна переглядати чи читати у будь-який вільний час.

Використовувати електронні бібліотеки з великою кількістю завантажених книг можна навіть без інтернету. Базова освіта також вийшла з формальних рамок, для чого використовують різноманітні онлайн-курси та застосунки.

Існують спеціальні програми з вікторинами, кросвордами, загадками, які допоможуть краще розібратися в нюансах певного предмета й запам'ятати потрібні факти. Також вони сприяють розвитку уваги та пам'яті, формуванню корисних навичок та швидкості реакції.

Вибір читачів за тиждень

Відео