![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Чому тернопільські пластуни прийшли на роботу в однострої? (фото)
![1556](/uploads/media/5b/1c/5b1cf6db56c744694217c8a92d0596a0_orig.jpg)
Сьогодні 105 річниця від дня першої пластової присяги. І саме тому члени національної скаутської організації, в рамках святкування річниці, продовжили багаторічний флешмоб – прийшли до школи, в університет, на роботу у одностроях.
Крім того, пластуни оприлюднили світлини у соцмережах, а у дописах згадували свої кращі моменти таборування. Фото можна переглянути за такими хештегами як: #105роківПласту #Пласт_105 #я_з_Пласту.
![17759789_1248189235289856_7600256713094895796_n](/uploads/media/e5/97/e597fb23927095bf778e752593551332_orig.jpg)
![unnamed (11)](/uploads/media/c4/80/c48065d0e4979e240547fc3b315b871c_orig.jpg)
![17796577_10155220321689452_2162676992956907259_n](/uploads/media/ae/df/aedfa2242edf61ed7c8e8646744e5d2b_orig.jpg)
![17883749_1543508009013096_7223667937448341747_n](/uploads/media/f8/ab/f8abf4f4f0d2b12d9285cc04yz7d9d5a_orig.jpg)
![17910752_1425720880813064_1204056840_n](/uploads/media/51/72/5172a380829b9a7708ec5e598fe00bd3_orig.jpg)
![17910824_1425720877479731_2070748651_n](/uploads/media/ac/e5/ace5aca57659b8dbbd5a938a92019888_orig.jpg)
![unnamed (8)](/uploads/media/21/b5/21b51da8eb7e8b6f80762c9948fa1a70_orig.jpg)
![unnamed (13)](/uploads/media/4e/57/4e57f3f119c563fb65205f5f3487e7de_orig.jpg)
![unnamed (12)](/uploads/media/e5/a7/e5a7b9d2bb96d810fc3b11ab6c1ce40a_orig.jpg)
![unnamed (14)](/uploads/media/b8/30/b830a1a0a1fa88ef9971be2def887047_orig.jpg)
![unnamed (16)](/uploads/media/71/31/7131a781522fb55afb4c3bca02a5eb50_orig.jpg)
Фото з соціальних мереж